Kreatívny tím


zoznámte sa s našou agentúrou a jednotlivcami, ktorí pre Vás tvoria

Pár slov o nás

Klasická "reklamka"? Ale kdeže! Sme reklamná agentúra plná kreatívnych a inšpiratívnych nápadov, ktoré sú našimi nástrojmi pri plnení požiadaviek klientov. Držíme sa výroku, že podnikať bez reklamy, je ako mrkať na dievča v tme. Vy viete čo robíte, ale nikto iný nie.

Našim poslaním je prinášať klientom profesionálne, individuálne no hlavne inovatívne riešenia a následne pozitívne výsledky v plnení ich cieľov prostredníctvom komplexného marketingu.

História našej agentúry

Reklamná agentúra NEOWEB STUDIO začala svoje pôsobenie v oblasti reklamných a marketingových služieb v roku 2010 pričom sa mesiacmi a rokmi vyprofilovala na profesionálnu reklamnú agentúru v okolí a je jednotkou v poskytovaných službách svojim klientom.

Každým produktom, ktorý opustí finálnu fázu kontroly a odovzdania sa posúvame vo vzdelávaní a inováciách o krok ďalej, a to robí agentúru takou, akou sme dnes!

Prehľad miest našich klientov v rámci Slovenskej Republiky
Prehľad miest pôsobnosti našich spokojných klientov
Profesionalita

Našou základnou filozofiou pri spracovaní projektov pre našich klientov je profesionalita pri plnení požiadaviek a zadaní.

Precíznosť

Pri spracovaní jednotlivých zadaní prihliadame na každý detail tak, aby sme zabezpečili maximálnu spokojnosť našich klientov.

Promptnosť

V našej agentúre nerozlišujeme menej a viac cenný projekt. Každý zadaný projekt je pre nás svätý a každý riešime v najkratšom možnom čase.

My nevyrábame, ale tvoríme

Naše úspešne projekty a spokojní klienti

Referencie